2004’den bu yana Mısır’ın Şarm El Şeyh bölgesinde faaliyet gösteren Türk turizmciler olarak, geniş bir çevre ve organizasyon ağına sahibiz.

Bölgedeki tesisler ve aktiviteler konusunda, diğer acentaların sahip olamayacağı bir altyapıya sahibiz. Bu avantaj bize, misafirlerimiz için kusursuz bir tatil organizasyonu yapma şansını veriyor.

Biz internet üzerinden rezervasyon yapan bir organizasyon değiliz.

Temel olarak, misafirlerimizle direkt iletişim kurarak ve onların istekleri doğrultusunda “kişiye özel” tatil planlıyor ve sunuyoruz.

Misafirlerimiz bizlerle direkt arama, WhatsApp ve Viber üzerinden iletişime geçiyor ve bütün isteklerini bize bildiriyorlar.

Diğer acentalar ve online rezervasyon siteleri, binlerce otel pazarladıklarından, rezervasyon ve tatil sırasında misafilere rehberlik ve diğer asistanlık hizmetleri vermemektedirler. Bu da misafirleri, otel ve diğer konularda karşılaştıkları sorunlar karşısında muhatapsız bırakmaktadır.  Sonuç olarak, misafir bir yıl bekleyerek geldiği tatilinin en başında mutsuz ve pişman olmaktadır. Buna karşın, bizler butik hizmet verdiğimizden, ihtiyaç duyulan her konuda her an misafirlerimizin yanındayız.

Türkiye’den gelmek isteyen misafirlerimiz, çoğu zaman yabancı dil eksikliğinden dolayı kararsızlık veya kaygı yaşayabiliyorlar. Herkes yabancı bir ülkeye gittiğinde, orada bir “tanıdık” tarafından karşılanmayı ve ilgilenmeyi arzu eder; işte biz misafirlerimize tatilleri boyunca “tanıdıklık” görevini yerine getirmekteyiz.

Sadece fiyat, kalite ve hizmetinden emin olduğumuz sınırlı sayıdaki tesisleri ve aktiviteleri misafirlerimize sunuyoruz. Bu da misafirlerimiz için garantili butik tatil avantajı sağlıyor.

 Misafirlerimizden rezervasyonları karşılığı herhangi bir ön ödeme talep etmiyoruz. Misafir ödemeyi Şarm El Şeyh’e vardıktan sonra yapıyor.

Rezervasyon yapıldıktan sonra, tatil zamanı gelmeden önce ortaya çıkabilecek durumlarda (örneğin: vize gecikmesi, sağlık sorunları, uçak bileti, hava muhalefeti ve benzeri durumlarda) rezervasyonun ücretsiz olarak ertelenmesi ve iptal edilmesi avantajını sunuyoruz.

Arzu eden her misafire,  rezervasyon yaptığı tesisten, hakkımızda referans almasını sağlıyoruz.

Misafirlerimizin tatilleri boyunca bölgede onlar için her konuda ulaşılabilir olmamız, kişiye özel talepleri yerine getirmemizi sağlıyor.

“Müşteri” değil “Misafir” anlayışıyla çalıştığımız için, Şarm’da bulunulan süre boyunca her türlü istek ve sorunlarla bizzat ilgileniyoruz.

Bölgede dikkat edilmesi gereken her türlü  alışveriş, sosyal iletişim, davranış  ve yasal konularda, misafirlerimizi bilgilendirerek, sorunsuz bir tatil sağlıyoruz.

Sharm El Sheikh Turlar, Sharm El Sheikh Otel, Şarm El Şeyh, Sharm El Sheikh, Yurtdışı Tatil, Butik Tatil, Uygun Tatil, Ucuz Tatil, Balayı, Dalış, Şnorkel, Mısır, Piramit, Kızıldeniz, Otel, Resort, Çöl Safari, Tekne Turu, Misiragel.com
follow me on facebook follow me on twitter follow me on instagram follow me on youtube

bİz Kİmİz ?

Sharm El Sheikh Turlar, Sharm El Sheikh Otel, Şarm El Şeyh, Sharm El Sheikh, Yurtdışı Tatil, Butik Tatil, Uygun Tatil, Ucuz Tatil, Balayı, Dalış, Şnorkel, Mısır, Piramit, Kızıldeniz, Otel, Resort, Çöl Safari, Tekne Turu, Misiragel.com


İŞİMİZ SADECE BUTİK TATİL


İŞİMİZ SADECE MISIR